Zdjęcia nowego A3 już w sieci!

Grafiki i szkice nowej odsłony Audi A3 mogliśmy zobaczyć już na elektronicznych targach w Los Angeles, na zdjęcia trzeba było jednak jeszcze poczekać. Do teraz. W sieci wyciekło pierwsze zdjęcie kompaktowego auto z koncernu z Ingolstadt. Jak wygląda? Zapraszamy do obejrzenia!

Fani Audi na targach w Los Angeles byli pod wrażeniem wnętrza nowej „A-trójki” i zachwalali jego nowoczesny, unikatowy, 7-calowy ekran opracowany wspólnie z marką Nivida. To właśnie na tym ekranie Audi wyświetliło ogólną grafikę prezentującą nowe Audi A3, co daje nam przypuszczenie, że był to zabieg celowy.

Obecnie mamy luty, a więc wielkimi krokami zbliża się niezwykle ważny dla branży motoryzacyjnej marcowy salon w Genewie, i właśnie w tym okresie do Internetu trafiło pierwsze zdjęcie prezentujące nowy samochód Audi w całej okazałości. Nie trzeba chyba mówić, że A3 zostanie zaprezentowane właśnie w… Szwajcarii.

 

Większość z sympatyków koncerny z Ingolstadt dostrzeże przede wszystkim podobieństwo nowej A3 do innych modeli z gamy Audi, co jest dosyć pozytywną tendencją. Na pierwszy rzut oka widać charakterystyczną, sześciokątną atrapę chłodnicy i diody LED wkomponowane w główne reflektory.

Nadal natomiast nie wiemy nic o silnikach, które będą pod maską A3 i już nie możemy się doczekać doniesień na ten temat. Obstawiamy, że jednym z flagowych silników będzie motor 2.0 TFSI o mocy 170 KM, które znaleźć można m.in. w nowym Audi Q3, jednak na ostateczne wyjaśnienie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.