Audi RS6 od Pachura Moto Center

Audi RS6 już seryjnie imponują mocą i osiągami. Co jednak się stanie, jeśli postaramy się jeszcze bardziej ulepszyć to kapitalne auto? Efektem jest 730 KM, 805 Nm i prędkość maksymalna ograniczona do 340 km/h.
Autorami tej imponującej modyfikacji są specjaliści z firmy Pachura Moto Center, którzy z RS6 uczynili prawdziwą bestię. Gdy samochód wyjeżdżał z salonu, miał 580 KM i 666 Nm, lecz te wartości okazały się dla jednego z właścicieli, który postanowił zwiększyć moc RS6 do monstrualnych 700 KM.

Specjaliści zaczęli tuning od modyfikacji silnika Abt Power na 700 KM. Początkowe wyniki na hamowni wykazywały, że przekroczono magiczną granicę, jednak wydawało się, że końcowy wynik będzie jeszcze lepszy.

Następnie zabrano się za montaż wspaniałego układu wydechowego Abt Sportsline ze stali kwasoodpornej. Układ składa się z zespolonych tłumików środkowych oraz dwóch tłumików końcowych z końcówkami wydechowymi o średnicy 80mm. Ponadto, zadbano o specjalne filtry powietrza.

Jeśli chodzi o tuning stylistyczny, warto zwrócić uwagę na nowy, elegancki przedni spojler oraz tylny dyfuzor Abt – oba zostały wykonane z najwyższej jakości karbonu.

Po intensywnych pracach przyszła kolej na test na hamowni. Już po pierwszym z nich okazało się, że po wszystkich modyfikacjach bestia dysponuje niebagatelnymi 730 KM i 805Nm. Elektroniczny ogranicznik prędkości został ustawiony na poziomie 340 km/h.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.