Wypróbuj najnowsze modele Audi na Stadionie Narodowym

Niemiecki koncern motoryzacyjny – Audi został oficjalnym partnerem projektu „Zimowy Narodowy”, w ramach którego zorganizuje na Stadionie Narodowym szereg imprez, na których będzie można przetestować najnowsze modele Audi.

zimowy-narodowy-audiProjekt „Zimowy Narodowy” jest jednym z wielu pomysłów, które mają zapewnić atrakcje na Stadionie Narodowym przez cały rok. Dlatego zimą stadion zamienił się w największe lodowisko w Polsce, a oprócz tego wygospodarowano miejsce m.in. dla tor do jazdy na rolkach oraz boisko do badmintona.

Według specjalistów od marketingu niemieckiego koncernu, zima to pora roku kiedy najłatwiej docenić zalety napędu quattro. Właśnie dlatego Audi na Stadionie Narodowym udostępni wszystkim zainteresowanym najnowsze modele wyposażone w napęd quattro, włącznie z samochodami sportowymi oznaczonymi jako RS.

Samochody Audi z napędem quattro stanowią niezwykle istotny element w strategii i historii niemieckiego koncernu. W poprzednim roku taśmy produkcyjne opuścił egzemplarz numer 5 000 000 wyposażony w napęd na cztery koła (quattro).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.