Audi A7 po polsku

Polscy tunerzy nie mają się czego wstydzić, a rynek ma się dobrze – te słowa zdaje się potwierdzać najnowsze Audi A7 3.0 TDI, które powstało z rąk specjalistów z Pachura Moto Center. Dzięki zabiegom, samochód ma jeszcze bardziej drapieżny i ekstrawagancki charakter.

Trzeba przyznać, że już standardowe A7 wyjeżdżające z salonu prezentuje się znakomicie – dynamicznie, a jednocześnie z klasą. Okazuje się jednak, że wygląd i osiągi Audi można jeszcze poprawić co udowodnia ekipa Pachura Moto Center. Specjaliści zaproponowali nowy pakiet dla tego auta.

Dla twórców auta najważniejsze jest to, aby jego wygląd odzwierciedlał rzeczywiste osiągi i właściwości jezdne. Modyfikacje auta skoncentrowały się na jednym z lepszych pakietów tuningowych na rynku, tj. Abt Sportsline – „Aero”. W ramach pakiet zagwarantowano ekskluzywne i unikalne wzornictwo elementów nadwozia, a całość nadaje sportowy, dynamiczny wygląd i wypełnia luki w jakości procesu produkcyjnego danej serii aut.

A7 w polskiej edycji charakteryzuje się aerodynamicznymi elementami nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodyfikowanym spoilerem, specjalistyczne progi boczne, a także nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego.

Całość została podkreślona przez sportowe, aluminiowe felgi Abt DR 20”, dzięki którym A7 jest samochodem bardziej sportowym, dynamicznym i ekskluzywnym. Na warsztat wzięto też osiągi auta – silnik tankowany olejem napędowym TDI „rozkręcono” z 245 KM i 500 Nm do 300 KM i 580 Nm.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.