Wiemy jak będzie wyglądało nowe Audi Q6?

Niemiecki koncern motoryzacyjny z Ingolstadt zaprezentował pierwsze zdjęcie, zapowiadające innowacyjny miejski crossover od Audi oznaczony jako Q6.

audi-q6-2017Audi przyzwyczaiło nas do tego, że lubi powoli stopniować napięcie, przez co pierwszy szkic nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących modelu Q6. Możemy wnioskować jedynie, że Audi Q6 będzie charakteryzowało się nowoczesną stylistyką o zaostrzonych krawędziach, która będzie wpadać w sportowy charakter. Wiadomo także, że Audi Q6 będzie w pełni elektrycznym samochodem, który zostanie stworzony w oparciu o płytę podłogową MLB znajdującą się już m.in. w modelu R8 e-tron. Audi Q6 zostanie zaprezentowane w przeciągu kilku najbliższych lat i ma trafić do klientów, którzy cenią sobie ekologiczną jazdę, a także spory zasięg przy jednym ładowaniu mogący sięgać nawet 500 kilometrów.

Na zwołanej konferencji prasowej, przedstawiciele Audi zdradzili również, że w najbliższych miesiącach mają zamiar zaprezentować pierwsze, konkretne informacje dotyczące stworzenia prawdopodobnie największego SUV-a w gamie koncernu z Ingolstadt, który oznaczony zostanie przydomkiem Q8.

3 Komentarze

  • Wygląda naprawdę konkretnie. Ten sportowy charakter jest bardzo pociągający !!! Przebija poprzednika!!! 😉

  • Wszystko ładnie, pięknie tylko po co wszędzie upychają tą elektryke…

  • Kurcze, wygląda naprawdę świetnie, mimo, że nie widać za wiele. Ciekawe ile trzeba będzie się wykosztować, aby go mieć. Największy SUV? To też jest coś co chciałbym mieć, czekam z niecierpliwością na dokładniejsze informacje!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.