Rozbudowane pakiety serwisowe od Audi

Kierowcy Audi mogą liczyć na rozbudowane pakiety serwisowe niemieckiego producenta. Klienci do wyboru otrzymują mnóstwo opcji i pakietów dostosowanych w zależności od potrzeb.

Osoba kupująca nowy samochód Audi ma do wyboru jeden z dwóch pakietów. Podstawowym warunkiem do skorzystania jest jego nabycie nie rok później niż data pierwszej rejestracji, ale przed wykonaniem pierwszego przeglądu zgodnie z zaleceniami producenta. Świadczenia zawarte w pakietach umożliwiają między innymi darmowe wykonywanie przeglądów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi (ASO) na terenie całego kraju. Pakiet Serwisowy Audi obejmuje prace przeglądowe zgodne z planem serwisowym, a co za tym idzie wymianę takich części jak filtr paliwa i powietrza, wymianę oleju silnikowego, płynu hamulcowego, przegląd i ewentualną wymianę świec zapłonowych, klocków i tarcz hamulcowych oraz serwis sprzęgła.

Następną propozycją jest Audi Extensive umożliwiające serwisowanie auta, które nie jest objęte gwarancją na warunkach, które podczas niej obowiązywały. Pakiet ten można zamówić w trakcie konfigurowania samochodu i dostosować go do indywidualnych potrzeb. Dostępny jest on w różnych wariantach do trzech dodatkowych lat i przebiegu z rzędu 150 tys. km. Ponadto Audi oferuje dożywotnią gwarancję mobilności, która oferuje możliwość skorzystania z pomocy drogowej oraz innych, bezpłatnych świadczeń w ramach awarii, wypadku i innych przypadkach unieruchomienia samochodu całodobowo przez cały rok.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.