Nowe Audi TT na oficjalnych szkicach

Niemiecki koncern z Ingolstadt postanowił zaprezentować oficjalne szkice kolejnej generacji Audi TT. Auto wyglądem mocno nawiązuje do swoich poprzedników.

audi-tt-2014Nowe Audi TT zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas marcowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Będą to już 84. targi w historii Genewy, a rozpoczną się dokładnie 6. marca i potrwają dokładnie 10 dni. Audi najnowszy model TT zapowiadało już od dawna, jednak fani niemieckiej marki mogli spodziewać się nieco większej rewolucji niż to wynika z oficjalnych szkiców.

Oprócz wyglądu zewnętrznego wiemy już mniej więcej czego będziemy mogli się spodziewać po wnętrzu auta. Otóż wnętrze zostało maksymalnie uproszczone, ale nie oznacza to, że nie doświadczymy w nim nowoczesnych gadżetów. Wręcz przeciwnie – ilość wnętrze auta będzie nasycone „przyjazną” elektroniką. Najnowsze Audi TT będzie pierwszym, seryjnie produkowanym autem niemieckiego koncernu, które będzie wyposażone w wirtualny kokpit. Wyświetlacz o przekątnej 12,3 cala będzie wyświetlał wszelkie niezbędne informacje na linii wzroku kierowcy co oznacza, że nie będzie konieczności odrywania wzroku od drogi. Z pozostałych dodatków warto zwrócić uwagę na nowoczesne reflektory wykonane w technologii Matrix, które z pewnością będą dostępne w wyższych wersjach wyposażeniowych Audi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.