Audi A3 Limousine – dynamiczny sedan już od 1155 zł

W polskich salonach pojawił się najnowszy model Audi – A3 Limousine. Długo wyczekiwany, kompaktowy sedan z segmentu premium jest dostępny już od 1155 zł miesięcznie w trzech rozwiązaniach finansowych Audi Finance: AutoCredit, Kredycie Opłacalna Rata oraz Leasingu 104,99%.

Audi A3 Limousine to najnowsza propozycja producenta z Ingolstadt. Model łączy klasyczny podział bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupé. Lekka konstrukcja, mocny i efektywny układ napędowy oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu infotainment i najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy to cechy charakterystyczne nowego Audi A3 Limousine. Wzorową dynamikę jazdy gwarantują nowoczesne silniki TFSI i TDI.

Audi A3 Limousine photoNowe Audi A3 Limousine z pewnością znajdzie wielu nabywców w Polsce zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki elastycznej ofercie Audi Finance, auto jest dostępne już od 1155 zł brutto miesięcznie. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą wybrać jedno z trzech optymalnych rozwiązań finansowych – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w Dziale Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem w Volkswagen Bank Polska S.A.

 

Trzy rozwiązania finansowe Audi Finance – najkrótsza droga do nowego Audi A3 Limousine

Samochód można nabyć już od 1155 zł miesięcznie. Tak niska rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych z oferty Audi Finance – od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez. W zależności od preferencji i oczekiwań, klienci mogą skorzystać z kredytów: AutoCredit lub Kredyt Opłacalna Rata oraz z Leasingu Opłacalna Rata 104,99%.

Klientom salonów Audi zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe, Audi Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe – AutoCredit. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi A3, mogą również skorzystać z Kredytu Opłacalna Rata dostępnego w ofercie Audi Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt Opłacalna Rata charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Dla przedsiębiorców Audi A3 Limousine dostępne jest również w promocyjnej ofercie Audi Leasing 104,99%. W ramach Leasingu Opłacalna Rata klienci mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%). Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.

Porównanie przykładowej miesięcznej raty
w
AutoCredit, Kredycie Opłacalna Rata 4,99% i Leasingu Opłacalna Rata 104,99%

Audi A3 Limousine 1.4 TFSI w cenie 99 700 zł brutto

Rodzaj finansowania

AutoCredit

Kredyt Opłacalna Rata 4,99%

Leasing Opłacalna Rata 104,99%

Okres finansowania

48 m-cy

84 m-ce

48 m-cy

Wkład własny Klienta / Opłata wstępna (%)

30%

30%

30%

Oprocentowanie kredytu / całkowita suma opłat leasingu

4,99%

4,99%

109,05%

Finalna rata (%)

35,90%

0,0%

12,0%

Ubezpieczenie komunikacyjne na 1. Rok (%)

2,90%

2,90%

2,90%

Miesięczna rata (brutto PLN)

1 155

1 155

1 155

Audi Finance to oferta finansowo-ubezpieczeniowa przygotowana przez Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy w myśl dostarczania indywidualnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do potrzeb klientów premium. Volkswagen Bank Polska jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w 2010, 2011 i 2012 roku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.