Audi A1 już od 814 zł brutto miesięcznie w AutoCredit

Audi Finance wprowadziło nową ofertę finansowania aut. Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi mogą skorzystać z trzech opcji kredytowych, w tym nowego AutoCredit, dzięki któremu Audi A1 można jeździć już od 814 zł brutto miesięcznie. Dla przedsiębiorców przygotowano dwie propozycje leasingowe – Leasing Opłacalna Rata 104,99% oraz Leasing Opłacalna Rata 107% połączony z ubezpieczeniem GAP.

Audi A1 Sportback S line/StandaufnahmeAudi A1 to wyjątkowe auto klasy compact, posiadające rozwiązania aut klasy wyższej. Samochód łączy unikalną stylistykę z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Audi A1 jest dostępne z nowoczesnymi silnikami TFSI i TDI o mocy od 63 kW (86 KM) do 90 kW (122 KM). Atutem auta jest niskie zużycie paliwa kształtujące się na poziomie 3,9 – 5,2 l/100 km.

Nowy AutoCredit Audi Finance umożliwia czerpanie przyjemności z jazdy Audi A1 już od 814 zł brutto miesięcznie.

– AutoCredit Audi Finance to innowacyjne rozwiązanie finansowe, które pozwala klientowi na korzystanie z nowego auta przez 3 lub 4 lata, a następnie jego komfortową wymianę na nowe. Cechą charakterystyczną produktu jest bardzo niska miesięczna rata, w porównaniu z kredytem klasycznym. AutoCredit zapewnia także komfort przy podejmowaniu decyzji. Dopiero przed zakończeniem umowy klient decyduje, czy chce zatrzymać, czy oddać samochód – mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

AutoCredit oferuje 3 opcje zakończenia umowy:

  1. Zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe
  2. Spłatę w ratach
  3. Spłatę jednorazową

W przypadku, gdy użytkownik będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym – dodaje Michał Dyc. AutoCredit jest także dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%.

Klienci salonów Audi zainteresowani ofertą mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy) oraz wysokość wkładu własnego – nawet 0% wartości pojazdu. Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Porównanie przykładowej miesięcznej raty
w
AutoCredit i w Kredyt Opłacalna Rata 4,99%

Audi A1 Sportback Premiere Edition w cenie 70 300 zł brutto

Rodzaj kredytu

AutoCredit

Kredyt Opłacalna Rata 4,99%

Okres finansowania

48 miesięcy

48 miesięcy

Przebieg

20 tys. km.

n/d

Wkład własny Klienta (%)

30%

30%

Oprocentowanie nominalne

4,99%

4,99%

Wartość raty wykupu

35,90%

0,0%

Miesięczna rata kredytu (brutto PLN)

814

1 289

Klienci zainteresowani zakupem nowego samochodu marki Audi, mogą skorzystać także z Kredytu Opłacalna Rata 4,99%. Jest to klasyczny kredyt ratalny z niskim oprocentowaniem nominalnym 4,99%, długim okresem finansowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz wkładem własnym już od 0% wartości samochodu. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które kierują się przede wszystkim ceną i długim okresem finansowania. W Kredycie Opłacalna Rata 4,99%, podobnie jak w AutoCredit, dostępne są wszystkie samochody osobowe marki Audi, z wyjątkiem modelu R8.

Osoby, preferujące zakupy za gotówkę, posiadające kwotę w wysokości 50% wartości samochodu, mogą skorzystać z Kredytu Wygodna Spłata 2×50% w ramach oferty Audi Finance. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym. Oferta jest dostępna przy zakupie następujących modeli Audi: A1, A1 Sportback, A3, A3 Sportback i Q3 z rocznika 2013.

Oferta dla przedsiębiorców

W nowej ofercie Audi Finance nie zabrakło także rozwiązań dla biznesu. Przedsiębiorcy zainteresowani samochodami marki z Ingolstadt mogą skorzystać z Leasingu Opłacalna Rata 104,99%. Całkowita suma opłat 104,99% obowiązuje dla okresu leasingowania 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25% i wartości wykupu równej 1%. Oferta obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1% do 25%. W Leasingu Opłacalna Rata 104,99% dostępne są wszystkie nowe samochody marki Audi z wyjątkiem modelu R8. Przedsiębiorcy, którym zależy na maksymalnym zabezpieczeniu, mogą też skorzystać z Leasingu Opłacalna Rata 107% z ubezpieczeniem GAP. Oferta dotyczy samochodów marki Audi do 4. roku do daty pierwszej rejestracji.

Kredyt Opłacalna Rata 4,99%, AutoCredit, Kredyt Wygodna Spłata 2×50% oraz Leasing Opłacalna Rata 104,99% są dostępne do 30 września br. Pozostałe produkty są dostępne do odwołania. Oferta Audi Finance łączy się z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach www.audi.pl/finansowanie lub www.vwbank.pl.

Audi Finance to oferta obejmująca finansowanie i ubezpieczenia samochodów marki Audi, która została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska (laureata prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” i „Złoty Bankier 2012” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy”) oraz Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.