Audi Q4 zadebiutuje za 2 lata

Według nieoficjalnych informacji przytaczanych przez zagraniczną prasę, dynamiczny rozwój gali modelowej Audi ma sprawić, iż w przeciągu najbliższych dwóch lat zobaczymy nowego, lifestylowego SUV’a z czterema pierścieniami na przedzie – mowa o Audi Q4.

Plany niemieckiego koncernu zakładają posiadanie nawet 60 modeli w ofercie do 2020 roku. Aby założenia mogły zostać zrealizowane, Audi musi nieco przyspieszyć w zakresie premier, pamiętając oczywiście o jak najwyższej jakości oferowanych samochodów. W związku z tym, już w przeciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy mogli mieć okazję podziwiać nowe Audi Q4, które ma być lifestylowym SUV’em.

Sama nazwa wskazuje na to, że auto będzie plasowane pomiędzy Audi Q5 oraz Q3. Wiadomo już, że nowy SUV ma być o ok. 11 centymetrów dłuższy w porównaniu z mniejszym SUV’em niemieckiego koncernu. Wiele wskazuje na to, że nowe Audi Q4 będzie posiadało pod maską motory z nowej gamy silnikowej. Podstawową jednostką napędową ma być benzynowy silnik 1,5 litra. Wiadomo już także, że w ofercie na 99% będzie można znaleźć wersję elektrycznych lub hybrydowych rodzajów napędu. Nieoficjalne informacje wspominają o najbardziej ekstremalnej wersji Audi Q4 i oznaczeniu RS, które może generować nawet 400 KM mocy.

Audi Q4 zadebiutuje w salonach za 2 lata.

2 Komentarze

  • oj trzeba powoli zbierac grosik do grosika:)

  • Czy znany jest już przedział cenowy tego cuda 🙂 ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.